Další vítězství v 7. kole ČPN v orientačním běhu

O víkendu 2.-3. října 2021 proběhlo soustředění pro nováčky a 7. kolo Českého poháru neslyšících v orientačním běhu, které pořádal klub SK SKIVELO neslyšících Olomouc ve spolupráci s TJ TESLA BRNO. Do poháru se přihlásilo celkem 11 závodníků, z toho 3 ženy a 8 mužů. Z našeho klubu se přihlásili Marie Pangrácová a Kamil Klíma. Anna Formánková se omluvila kvůli zranění kolena. Na programu byla krátká trať (middle). Terénem byl listnatý a smíšený les s velkým převýšením, převážně dobře průběžný s hustou sítí komunikací. Místy části s vegetačními nebo terénními detaily. V sobotu bylo polojasno, ale dost foukal vítr, v neděli bylo zataženo, docela chladno a opět foukal vítr, ale jinak počasí bylo vhodné na běhání. Marie zvítězila v obou závodech, Kamil byl jednou druhý a podruhé šestý.