Jak se stát členem?

1) Stáhněte si přihlášku nového člena SK Olympia Praha SPS, vytiskněte si ji a vyplňte. Důležité je, abyste napsali, jaký sport budete provozovat.

2) V rámci GDPR si, prosím, přečtěte dokument, kde je uvedeno jakým způsobem budeme nakládat s Vašimi údaji – Informace o zpracování osobních údajů a stáhněte si formulář Souhlas o zpracování osobních údajů pro marketingové účely*, vytiskněte si ho a vyplňte.

*Za účelem naší propagace na webu, sociálních sítí a pro marketingové účely (propagační materiály, letáky apod.) je podpis nutný. Jedna z podmínek pro vstup do klubu.

3) Přiložit lékařskou zprávu od specializovaného ušního lékaře – foniatra, že máte oboustrannou sluchovou vadu nejméně 55 dB PTA na lepším uchu dle Regulí Audiogramu ICSD. Audiogram není třeba. Lékařská zpráva nemusí být aktuální, stačí pár let stará a nemusí být v originále, stačí kopie.

4) Přiložit pasovou fotku 3,5 x 4,5 cm kvůli členskému průkazu.

5) Všechny uvedené body 1-4 naskenovat a poslat mailem na info@olympiapraha.cz a vyčkat na kladnou odpověď ohledně přijetí žádosti.

6) Po kladném přijetí žádosti předat dokumenty z bodu 1-4 vedoucímu oddílu nebo po domluvě výkonnému výboru, případně zaslat na adresu:

SK Olympia Praha SPS, z.s.
Boloňská 310/18
109 00 Praha 10 – Horní Měcholupy

7) Uhradit jednorázový registrační poplatek ve výši 100 Kč (děti a mládež do 23 let jsou od poplatku osvobozeni) a členský příspěvek na aktuální rok ve výši 200 Kč (děti a mládež do 23 let jen 100 Kč) na účet SK Olympia Praha SPS 2400517737 / 2010 (Fio banka). Do zpráv pro příjemce uveďte svoje jméno a příjmení a registrační a členský příspěvek.

8) Vítáme Tě mezi námi!