Karate

410298525_883701690053448_3062020989820580390_n

Fantastické vítězství Barbory Vachoutové na MČR

Naše členka Barbora Vachoutová dne 2.12.2023 na MČR v karate vybojovala fantastickou zlatou medaili v kategorii kata U18. MČR se konalo v Karlových Varech a Barča zvítězila v konkurenci 9 dalších nejlepších závodnic z celé ČR. Barče moc gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů!

Žádný komentář
279447632_441616657769868_8491407626427619689_n

Barbora Vachoutová (karate kata) získala na deaflympiádě BRONZ

V pondělí 2. května se do akce pustila první z našich závodnic – karatistka Barbora Vachoutová v disciplíně kata. Celkový počet 14 závodnic byl rozdělen do dvou skupin po 7 závodnicích. Do dalšího kola postupovaly nejlepší 4 závodnice z každé skupiny. Po skvěle předvedené sestavě získala Barča bodové ohodnocení 22,74, díky kterému si zajistila druhé místo ve skupině, když lepší bodové ohodnocení získala jen Italka, a to o pouze s malým rozdílem – o pouhých…

79E638BA-CE59-4C5B-99D2-1064E5B05135

Mistrovství ČR v karate pod záštitou ČSKe (Český svaz karate)

Ve dnech 8.-9.12.2018 se v Jindřichově Hradci konalo Mistrovství ČR v karate pod záštitou ČSKe (Český svaz karate). Mistrovství ČR je vrcholným závodem celé závodní sezóny. Nominováno bylo 752 závodníků s celkem 1081 starty. Naše členka Barbora Vachoutová si svou nominaci na tento vrcholný turnaj zajistila v průběhu roku absolvováním tří hlavních kvalifikačních turnajů – Národních pohárů – ve své kategorii v disciplínách kata a kumite. Tuto nominaci v neděli…