MČR neslyšících ve stolním tenise je za námi. Kdo vyhrál?

V sobotu 2. dubna pořádal Sportovní klub neslyšících Plzeň v Plzni Mistrovství ČR neslyšících ve stolním tenise – v kategorii družstvo a jednotlivci (muži, ženy a junioři).  Zúčastnilo se ho 27 závodníků.

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Účastníci MČR neslyšících ve stolním tenise

V kategorii muži – jednotlivci – zvítězil Michal Kratochvíl (SKN Brno), druhé místo připadlo Romanu Matoušovi (SK Olympia Praha) a třetí místo Romanu Šlechtovi (SK Olympia Praha) a Jaroslavu Helusovi (SKN Plzeň).

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Nejlepší stolní tenisté

V kategorii ženy – jednotlivci – se stala Mistryní ČR Monika Říhová (SKN Plzeň), druhé místo získala Ludmila Mimrová (SKN Plzeň) a třetí místo Linda Mimrová (SKN Plzeň). 

IMG_20160402_141304
Vítězky MČR

Nechyběla ani kategorie juniorů, kterou vyhrál David Grym (SK Olympia Praha). Druhé místo vybojoval Stanislav Tancibudek (SK Olympia Praha) a třetí místo patřilo Radimu Minaříkovi (BSKN České Budějovice).

SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES

A jak dopadla družstva? Vyhrál pár Helus – Pešek (SKN Plzeň „A“), druhé místo získal pár Hytha – Hůla (SKN Plzeň „B“) a ze třetího místa se radovali Mimra s Novotným (SKN Plzeň „C“) a  Olympia Praha „B“ (Procházka, Grym).

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Vítězové družstev

Zdroj: SKN Plzeň