MČR neslyšících 2020 v šestkovém volejbalu mužů a žen – 2.kolo

MČR neslyšících 2020 v šestkovém volejbalu mužů a žen – 2.kolo proběhlo 26. září 2020 v Praze 10 – Hostivaři. Celkem se přihlásily 3 družstva žen (SKN Brno se odhlásilo pro nedostatek hráček) a 2 družstva mužů ( SKN Brno a SKN Plzeň se odhlásilo pro nedostatek hráčů). V kategorii žen to byly kluby SK Olympia Praha SPS „A“, SK SKIVELO Olomouc a SKN Plzeň. V kategorií mužů to byly týmy SK Olympia Praha SPS a TJ Slovan neslyšících Zlín. Před vstupem do haly bylo všem provedeno měření teploty a každá osoba musela vyplnit a odevzdat prohlášení o bezinfekčnosti COVID – 19. V kategorii žen se hrálo systémem každý s každým na 3 vítězné sety. U mužů se odehrál jeden přátelský zápas a pak oficiálně na 3 vítězné sety. U mužů zvítězil tým SK Olympia Praha SPS. U žen si zlato vybojovaly hráčky SK Olympia Praha SPS „A“, stříbro si odvezly holky SKN Plzeň a na třetím místě se umístily hráčky SK SKIVELO Olomouc. Na závěr se vítězům rozdaly medaile, poháry a diplomy.  Všem zúčastněným jsme poděkovali za vzornou účast a fair play. Přítomní strávili příjemný sportovní den bez zranění. Budeme se opět těšit na příští mistrovství ČR neslyšících a doufáme, že bude hojnější účast.

Ženy:
1.místo: SK Olympia Praha SPS „A“
2.místo: SKN Plzeň
3.místo: SK SKIVELO Olomouc

Sestavy:
SK Olympia Praha: Žídková Oldřiška, Votípková Ivana, Pavlovová Anna, Šmídová Kateřina, Bočková Veronika, Černohorská Aneta, Půtová Sabina, Jůrková Lenka.
SKN Plzeň: Košvancová Ivona, Blasczyková Radka, Hartošová Veronika, Šturmová Monika, Pluhařová Radka, Čechovská Sandra, Čechovská Mariana, Fajtová Petra,  .
SK SKIVELO neslyšících Olomouc: Hornová Lenka, Janošíková Karolína, Šudřichová Nela, Staňová Nikola,  Šudřichová Pavlína, Hamerníková Jana

Muži:
1.místo: SK Olympia Praha SPS
2.místo: TJ Slovan neslyšících Zlín

Sestavy:
SK Olympia Praha: Žídek Jan junior, Skopový Šimon, Mrozek Vojtěch, Bambas Šimon, Boček Václav, Hudi Antonín, Žídek Jan senior.
TJ Slovan Zlín: Šudřich Tomáš st., Šudřich Tomáš ml., Holiš Vlastimil, Handl Michal, Mikulik Martin, Kulda Martin, Skypala Filip.

Celkové umístění za 1. a 2. kolo MČR 2020

Ženy:
1. místo SK Olympia Praha SPS
2. místo SKN Plzeň
3. místo SK Skivelo Olomouc
4. místo SKN Brno

Muži:
1. místo SK Olympia Praha SPS
2. místo TJ Slovan neslyšících Zlín
3. místo SKN Brno
4. místo SKN Plzeň