2. Open MČR neslyšících v tenise v Praze

OpenMCRtenis2019-ucastnici
V pozadí: Marino Kegl, Karel Saitl, Vít Procházka
v popředí: Stella Maštalířová, Kateřina Blaščíková a Veronika Bednářová

V sobotu 30. listopadu 2019 se konalo otevřené mistrovství České republiky neslyšících v tenise ve sportovním areálu Hamr Záběhlice v Praze. Turnaje se zúčastnili 3 muži a 3 ženy. Ke kategorii mužů se připojila naše členka Kateřina Blaščíková. Jelikož nás bylo málo, tak se hrál systémem každý s každým, jak u mužů, tak i u žen.

V kategorii mužů se na prvním místě umístil obhájce loňského titulu Marino Kegl ze Slovinska. Na druhém místě se  překvapivě a zaslouženě umístila Kateřina Blaščíková, na místě třetím se umístil Vít Procházka (oba z SK Olympia SPS Praha) a na posledním čtvrtém místě se umístil nejstarší účastník turnaje Karel Saitl (1.PSKN Praha).

V kategorii žen se turnaj konal v odpoledních hodinách, protože dvě dívky absolvovaly dopoledne 2 hodinový trénink s trenérem Ondřejem Dudou. Turnaj žen vyhrála Kateřina Blaščíková, na druhém místě se umístila Veronika Bednářová a na třetím místě nejmladší Stella Maštalířová, všechny z našeho klubu SK Olympia Praha.

Všem se turnaj líbil a doufám, že třetí ročník se bude konat v hojnějším počtu.