OB PZL Veltruský park

V sobotu 19. ledna se zúčastnil náš člen Kamil Klíma závodu v orientačním běhu ve Veltruském parku v rámci Pražské zimní ligy, který pořádal TJ Sokol Kralupy nad Vltavou. Byly na výběr 4 kategorie. Kamil zkusil druhou nejdelší trať B – 11 km se 24 kontroly. Uběhl to za 1:29:13 a umístil se na 48. místě z 59 účastníků. Spolu s Kamilem se zúčastnila i Anna Pangrácová ze SKIVELO Olomouc, která dokonce ovládla svou kategorii C s časem 39:48, gratulujeme!
Ze začátku bylo počasí mrazivé, kolem -3°C, díky tomu byla půda zamrzlá a dobře se běhalo, ke konci se oteplilo za vydatné pomoci sluníčka. Viditelnost byla výborná díky jasnému počasí a kontroly byly snaze k nalezení díky prořídlé zimní vegetaci.
Celý závod byl snadný, v rovině bez převýšení a zaměřený více na běhání.

Výsledky všech kategorií jsou k nahlédnutí v systému ORIS.