Členské příspěvky za rok 2021 

Zdravíme přátelé, vítáme vás v novém kabátě a v novém roce 2021, který snad bude méně hektický než loňský rok.

Tréninkové deníky

Děkujeme sportovcům, kteří řádně poslali své tréninkové deníky za r. 2020. Bohužel musíme připomenout i ostatním sportovcům, aby v rámci svých povinností zaslali prezenční listinu (rekreační sportovci) nebo tréninkový deník (reprezentanti, výkonnostní sportovci). Termín odevzdání je stanoveno na 15. ledna 2021 na emailovou adresu info@olympiapraha.cz. Pokud tato povinnost nebude splněna, nebude na konkrétního sportovce cílena podpora ze strany klubu.

TIP: Vzorový příklad, jak má vypadat deník, je v sekci Povinnosti sportovce na našich webových stránkách.

Členské příspěvky za rok 2021

Rok 2020 rychle uplynul a teď tu máme rok 2021. Pro zjednodušení platby jsme pro vás připravili QR kódy, které lze načíst v bankovní aplikaci v mobilním telefonu. První kód je pro děti a mládež do 23 let, druhý pro dospělé nad 23 let. Jen je třeba dopsat jméno a příjmení sportovce za pomlčkou ve Zprávě pro příjemce.

děti a mládež do 23 let
sportovci nad 23 let

TIP: Pokud tuto zprávu prohlížíte v mobilu, dají se QR kódy uložit v mobilním telefonu a načíst je přímo v mobilním bankovnictví. Většina bankovních aplikací to podporuje.

Případně na bankovní účet 2400517737/2010 s VS 2021 a zprávou pro příjemce Členský příspěvek 2021 – jméno a příjmení. Děti a mládež do 23 let hradí 100 Kč a sportovci nad 23 let 200 Kč. Uhraďte, prosím, členský příspěvek do 28.2.2021. Děkujeme za včasnou platbu, ulehčíte nám práci. V připadě pozdější platby je penále 50,-Kč!

Upozorňujeme, že pokud se bude konat nějaké mistrovství ČR a nebudete mít zaplacené členství, nebudete se moci jej zúčastnit. V případě konání jakéhokoliv turnaje (ne mistrovství) se jej budete moci účastnit s tím, že budete ve většině případech platit vyšší startovné na rozdíl od těch, kteří budou mít zaplacené členství.

V případě, že někdo neuhradí členství, tak bude automaticky zařazen jako neaktivní sportovec.

Sportovní akce v roce 2021

Z důvodu vládních opatření proti koronaviru se zatím vyčkává se zveřejněním sportovních akcí, které se mohou kdykoli měnit, rušit či posouvat. Sledujte, prosím, naše webové stránky nebo tabulku Českého svazu neslyšících sportovců, kde naleznete přibližné termíny. Doufejme, že tento rok bude ze sportovního hlediska mnohem lepší než minulý.

TIP: Zapojte se do Běžecké výzvy 2021, kterou pořádá skupina Plná motivace pro běhání – DEAF na Facebooku. Na výběr jsou 4 cíle, z nichž nejmenší je 500 km za rok. Ve skupině jsou všichni sluchově postižení (nedoslýchaví, KI, neslyšící).

Facebook

Instagram

Webová stránka

Email

Copyright © *|CURRENT_YEAR|* *|LIST:COMPANY|*, Všechna práva vyhrazena.

Tento e-mail byl zaslán na základě vašeho členství v klubu:

SK Olympia Praha SPS, z.s.

Boloňská 310/18

109 00 Praha 10 – Horní Měcholupy

IČO: 62935984

tel.: +420 777 259 214

 

This email was sent to *|EMAIL|*

why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences

*|LIST:ADDRESSLINE|**|REWARDS|*