Bronz z MČR v orientačním běhu

marie
24.6.2018

V sobotu 16. června se v Chotěboři konalo Mistrovství České republiky neslyšících v orientačním běhu ve sprintu. Pořadatelem byl klub SK SKIVELO Olomouc ve spolupráci se Sportovním klubem Chotěboř. Centrum bylo v areálu firmy ALKA, kde jsme měli vše potřebné. Na startu se sešlo 10 neslyšících závodníků ze 4 klubů a dokonce i jeden závodník z daleké Venezuely. Jitka Dvořáková a Jan Kubík běželi nesoutěžní trať pro začátečníky. Závod proběhl…

Číst více >>

Mladí beachvolejbalisti se sešli ve Střešovicích

IMG-20180627-WA0016
15.6.2018

Dne 9.6.2018 se v Praze-Střešovicích konal Kadetský pohár ČVS U17– kategorie do 17 let. Tohoto poháru se účastnilo 16 párů, mezi nimiž byl i neslyšící pár chlapců z SK Olympia Praha SPS – Jan Žídek a Šimon Bambas. Byly vytvořeny 4 skupiny po 4 párech. Honza se Šimonem byli ve skupině „C“, kterou vyhráli tj. 3 výhry, poté hráli proti druhému ze skupiny „B“, který porazili 2:0. Tímto si zajistili postup do…