14. Pražský pohár ve futsalu

Fotbalové týmy z SK Olympia Praha SPS se účastnili dne 1.10.2016 turnaje ve futsalu (14.Pražský pohár ve futsalu), který pořádal I.Pražský sportovní klub neslyšících. Hrálo se ve 2 kategoriích a to „Muži“ a „Stará garda“. Turnaj se odehrál na Praze 10 v hale TJ Bohemians.

Na tento turnaj se do kategorie „Muži“ přihlásili tyto týmy: SK Olympia Praha SPS, SKN Brno, SKN Hr.Králové, TJ Slovan Zlín, BSKN České Budějovice, SSK Vítkovice, I.PSKN A+B a do kategorie „Stará garda“: SK Olympia Praha SPS, SKN Plzeň, I.PSKN a Old Stars Liberec.

Týmy v kategorii „Stará garda“ hrály systémem každý s každým, kde na prvním místě skončil SK Olympia Praha SPS, na druhém SKN Plzeň a na třetím místě Old Stars Liberec.

V kategorii „Muži“ byly vytvořeny 2 skupiny, v nichž se hrálo též systémem každý s každým. Týmy z prvních dvou pozic postoupili do skupiny, kde se bojovalo o 1.-4.místo. Zbývající týmy hrály o 5.-8.místo. V kategorii „Muži“ byl nejúspěšnější tým SKN Brno, na druhém místě skončil tým I.PSKN a třetí byl tým z SSK Vítkovic.

V závěru bylo vyhlášení i nejlepšího hráče a brankáře v obou kategoriích. Za starou gardu byl jím vyhlášen náš předseda SK Olympia Praha SPS a reprezentant v beach volejbalu Jan Žídek:-). Nejlepším brankářem se stal Kaplan Zdeněk z Old Stars Liberec. V kategorii Muži byl nejlepším hráčem zvolen Radim Hartoš z SSK Vítkovic a nejlepším brankářem Kryštof Slováček z I.PSKN.

Celkové umístění kategorie „Muži“: 1.místo SKN Brno, 2.místo I.PSKN A, 3.místo SSK Vítkovice, 4.místo BSKN Č. Budějovice, 5.místo I.PSKN B, 6.místo SK Olympia, 7.místo TJ Slovan Zlín, 8.místo SKN H. Králové

Celkové umístění kategorie „Stará garda“1.místo SK Olympia, 2.místo SKN Plzeň, 3.místo Old Stars Liberec, 4.místo I.PSKN

Týmu SK Olympia Praha – Stará garda patří VELKÁ GRATULACE!!!

Týmy SK Olympia Praha SPS:

Muži: Žoha, Murín, Mrozek, Boček, Mikulík, Džilič, Kletečka

 

futsal_muzi_2016

Stará garda: Balásek, Žídek, Hudi, Zeman, Církva, Šváb, Dudek, Suda

futsal_stara_garda_2016